מומחה לדיני עבודה

מומחה לדיני עבודה הינו אדם, על פי רוב עורך דין, הבוחר להכיר על בוריו את עולם העבודה. ככזה, וכפי שקיים במקצועות הרפואה, אין מדובר עוד על עורך דין "כללי" אלא על מומחה לדיני עבודה.

כפי שכולנו שמענו לא פעם, בישראל "הצפה" של עורכי דין. היום, בנוסף לאוניברסיטאות, מכללות רבות המלמדות את מקצוע המשפטים, ,כמו גם רבים שלומדים בחו"ל חוזרים ומצטרפים לשורות המקצוע.

עם התרבות עורכי הדין, ההכרה של חומרים משפטיים דרך האינטרנט הפתוח לכולם וההתפחות החברתית הנותנת כוח ליחידים "לעמוד על שלהם" – התביעות והרצון לעמוד על החוק גוברת. בעולם בו אנו מצויים כיום, המקרים הם כה רבים, הפסיקה היא כה ענפה, שללא מומחיות גם עורך הדין יכול ליפול.

מומחה לדיני עבודה, מתעדכן באופן שוטף בפסיקה ובחקיקה, משתתף בהשתלמויות בדיני העבודה ומכיר היטב את אולמות בתי הדין לענייני עבודה. בים החומר הבלתי נפסק, רק מומחה לדיני עבודה, יכול לתת באופן רציני מענה לסוגיות בדיני עבודה. מענה שהוא מכבד ומענה שהוא מקדם וממצה.

אותו עורך דין שמומחה לדיני עבודה הוא כמו כל מומחה אחר. כך למשל, אם נשברה לכם כף היד, הרופא הכללי יוכל לתת לכם הסבר וטיפול כללי, אך אורטופד ובמיוחד אורטופד המתמחה בכף היד, ייתן לכם מענה שלם לגבי השבר, השלכותיו ודרכי הטיפול הקיימות והעדכניות.

גם עורך דין מומחה לדיני עבודה, ייתן לכם את אותן תשובות מוסמכות. כפי שהובהר, ההצפה באינפורמציה ובמקרים, מובילה להתדיינויות בלתי פוסקות. ההתחדשות הינה כה אינטנסיבית, באופן שעורך דין, מוכשר ככל שיהיה, אם הוא אינו מומחה לדיני עבודה, הרי שלא יוכל להכיר ולהפנים את החומרים הנדרשים.

יש להבין כי כל תיק הוא עולם בפני עצמו. מעטים התיקים התפורים למידותיו של החוק. הם תמיד "ליד", "כמעט" וקיים בהם הרבה מאוד אפור. בדיוק לשם כך, על מנת להסביר, להבהיר ולנתח באופן מלא את התיק וסיכויי הצלחתו נדרש עורך דין מומחה לדיני עבודה. המומחיות ממקדת, מחדדת, מעניקה ניסיון וידע היכולים ליתן את המענה המלא והטוב ביותר ללקוח. המומחיות חוסכת פתיחת תיקים מיותרים ומצליחה למקסם את סיכויי ההצלחה של אלו שאינם. אם כן המלצתנו ברורה והבחירה, כמובן – בידיכם.

טל. 04-8628081
פנייה ללא התחייבות
רישום לניוזלטר
ניוזלטר עובדים
ניוזלטר מעסיקים