דיני עבודה חיפה

משרדי עורכי דין בחיפה צצים בשנים האחרונות כפטריות אחר הגשם. עורכי דין רבים בחיפה כלל אינם מכירים איש את רעהו, כאשר רחובות העיר, ממבואותיה הדרומיים לצפוניים, מהעיר ועד הכרמל, גדושים במשרדי עורכי דין חיפאיים. כיום משרדים רבים העוסקים בנזיקין, מקרקעין או דיני עבודה חיפה מציעים את כל התחומים הללו ועוד.

תחום דיני העבודה בחיפה משגשג בשנים האחרונות, כאשר יותר עורכי דין בחיפה ומשרדי עורכי דין בחיפה הבינו כי תחום זה נותר במחוז ללא מענה מקצועי הולם. וכיום ניתן למצוא יותר ויותר עורכי דין לדיני עבודה בחיפה. כך ניתן כיום למצוא מענה גם לנושאים הקשורים בדיני עבודה בחיפה ועורך דין דיני עבודה בחיפה נמצא במרחק שיחת טלפון ופגישת ייעוץ.

דיני העבודה הינו תחום רחב, המתעדכן באופן תכוף. כיום, בעולם בו המידע כה זמין, כך גם המידע המשפטי בדיני עבודה. המדובר במכלול שלם, מרובד היטב, הבנוי מקשת רחבה של חוקים, הסכמים קיבוציים, צווי הרחבה, חוזי העסקה ועוד. המידע המופיע בדיני עבודה,  הופך לערב רב של עצות וידע, לגביו עובדים ומעסיקים, לא פעם שוגים ביישומו. על כן חשוב, במקרים הנוגעים ליחסי עבודה, לא להמתין כשמתעוררת בעיה ולא להסתפק ב"עצות" אלא לפנות לעו"ד דיני עבודה בחיפה אשר מכיר את החוק וההלכות ואת יישומן הנכון לבעיה המתעוררת. עורכי דין לדיני עבודה בחיפה ידעו לתת את המענה הנכון.מתפקידם של עורכי דין וביניהם עו"ד לדיני עבודה בחיפה ומשרדי עורכי דין לדיני עבודה בחיפה, לערוך את הניתוח המשפטי הנדרש עבור כל אותם עובדים ומעסיקים המגיעים לשערי משרדיהם. על עורכי דין בדיני עבודה לברור את המוץ מן התבן, לראות אלו חוקים חלים, האם קיימים צווי הרחבה ו/או הסכמים קיבוציים התקפים בענף, מה אומר חוזה העבודה וכיצד משתלבת ההלכה הפסוקה עם כל אלו.

עובדים ומעסיקים רבים המגיעים לעורכי דין לדיני עבודה בחיפה אינם מסתפקים בתשובה שלילית, באשר לסיכויי הצלחת התיק. ההסתכלות החד-צדדית מובנת ומוכרת היטב. לכל אחד מאיתנו פשוט יותר לראות את העובדות ממשקפיו הוא. פיטורים מוצדקים של עובד שאינו מועיל למעסיק, נתפסים על-ידי המעסיק כמהלך טבעי. העובד, יוכל לראות באותו מהלך ממש, הפרה בוטה של זכויותיו, לרבות פיטורים שאינם כדין המזכים אותו בפיצויים. עם מכלול רגשות אלו מגיעים הלקוחות אל שעריהם של משרדי עורכי דין לדיני עבודה בחיפה.

אם תופעה זו מובנת ומשקפת את טבע האדם, קיימת תופעה קשה בהרבה הגורמת לזילות של הדין. המדובר בנתינת יד ואף פעמים ב"עידוד" מצד עורכי הדין דווקא, ל"ייצור" תיקים יש מאין. עורכי דין, וביניהם גם משרדי עורכי דין לדיני עבודה בחיפה, יתנו ידם לאותם לקוחות הבאים לבדוק את זכויותיהם, ועל-פני הסבר משפטי נכון ומדוייק, אשר אינו מצדיק לקיחתו של התיק והגשתו לבית הדין, יעודדו חלק מעורכי הדין את הלקוחות, יגרמו להם להאמין באופן מלא בצידם האחד, ויגררו את אותם לקוחות לסאגה משפטית ארוכה.

על עורכי דין בכלל ועל משרדי עורכי דין בחיפה בפרט, להרים את הכפפה ולגלות אחריות כלפי הלקוחות וכלפי מערכת המשפט העמוסה ממילא. עו"ד דיני עבודה בחיפה גם הם מחויבים לדרך התנהגות זו שיכולה לחסוך ללקוחות כסף וזמן רב בהליכים משפטיים שינוהלו לחינם.

חבר ותיק למקצוע אמר לא מזמן: "עורכי דין בחיפה ומשרדי עורכי הדין בחיפה, אינם כפי שהיו. הביזיון שבייצוג בלתי מוצדק וטיפוח ציפיות השווא אצל הלקוחות, אינם מהווים עוד שיקול, אלא שגרתו היומיומית של עורך הדין. אני חש צער על חוסר האמון של הציבור בעורכי דין שדבק גם בעורכי דין בחיפה, חוסר אמון שהוא תולדה של התנהגות של חברינו למקצוע".

דברים אלו, מלווים אותי כל העת. על עו"ד לדיני עבודה חיפה או תל אביב לנהוג ביושר מקצועי מלא. משרדנו מקפיד הקפדה יתרה על ייצוג הוגן וישר; על מתן הסבר מלא וממצא אודות הזכויות המשפטיות של הלקוח; על הערכת סיכויים אמיתית של התיק נוכח הפסיקה וניסיוננו הרב בדיני עבודה, לרבות בייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה בחיפה ובכלל,  ועל מתן יחס מקצועי ואישי לכל עובד ומעסיק הפונה למשרדנו.

טל. 04-8628081
פנייה ללא התחייבות
רישום לניוזלטר
ניוזלטר עובדים
ניוזלטר מעסיקים